Demirler Elektronik

LG G5

Metal Tasarım

Avucunuzdaki güzellik. Metal ve cam kesintisiz biçimde, anten boşluğu olmadan birleşiyor. İkonik sadeliğin şık tasarımı birçok zengin renk seçeneğiyle geliyor. Bu benzersiz konforu ve uyumu hissetmek için dokunmanız gerek.

Modüler Tip

Serbestlik. Değiştirilebilir modül ve kaydırılarak çıkarılan batarya sınırsız birçok opsiyon sağlar.

Geniş Açılı Lensler

Büyük resmi yakalayın! Gözleriniz çok daha fazlasını görüyor, bu kamera ise neredeyse 135 derece açıyı yakalayabiliyor. Geniş gökyüzünü, bir stadyum konserinin tamamını ya da tüm sahili, yani gözlerinizin görebileceğinden de fazlasını ekrana sığdırın.

Zoom In ve Zoom Out Özelliği

Sınırları Zorlayın! Bir akıllı telefonda ilk kez ultra geniş (0.5X) zoom out kapasitesi. Çok dar bir açıdan çok geniş bir sahneye kadar tüm alanı sadece parmaklarınızla ekranı yakınlaştırıp uzaklaştırarak yakalayın, fotoğraf ve videolarınızı çekin. Tüm bunlar için sadece bir ufak hareket yeterli.

İki Fotoğraf Bir Arada

Fotoğraf kendisinin çerçevesidir. Hem standart hem geniş açılı fotoğrafı aynı anda çekin. 4 farklı arkaplan efektiyle resminizin merkezini öne çıkarın: Balık gözü, S&B, Vinyet, Bulanık lens. Paylaşımlarınız ve yüklemeleriniz eskisinden daha fazla beğenilecek.

Gün Işığı Modu

Farklı bir "Güneş" ekranı. Güneş parlamaya başladığında, ekranda parlar. Böylece, geliştirilmiş IPS Kuantum ekran dış mekandaki parlak gün ışığında bile daha parlak, daha yoğun ve daha net hale gelir.

Her Zaman Açık Ekran

Kilidi açmak gereği duymadan istediğiniz her bilgiye sahip olun. Oyun asla durmaz, o da öyle.

LG Arkadaşlar Yöneticisi

Hepsi bir arada. LG Oyun Arkadaşları Yöneticisi ile LG G5 sahip olduğunuz bütün LG cihazları grubunu kontrol edebilir, oynatabilir ve onlarla iletişime geçebilir.

 

Resimleri

Yukarı