Demirler Elektronik

iPhone 5s 16GB

 

Taksiti Bizden Olsun!

turkcell.com.tr'den iPhone 5s alanlar ilk 2 ay cihaz taksitini ödemiyor!

  • Kampanya 09.05.2016 - 15.06.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • turkcell.com.tr üzerinden alınan iPhone 5s 16GB modelinde geçerlidir.
  • Tüm 12, 24 ve 36 ay teklifleri için geçerlidir.
  • Cihaz bedeli, kontratınız başladığı andan itibaren ilk 2 aylık faturanıza yansıtılmaz.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Touch ID

Ana sayfa tuşuna yerleştirilen Touch ID sensörü, iPhone 5s'inizin kilidini açmak üzere parmak izinizi tarar. Bu özelliği iTunes veya App Store'dan alışveriş yaparken de kullanabilirsiniz.

Yeni 8MP iSight kamera

Dünyanın en popüler kamerası şimdi daha büyük piksellerle ve daha geniş diyafram açıklığına (f/2.2) sahip. Ayrıca arka arkaya (brust) çekim modunda çekim yapabilir, 1080p HD video kaydedebilir ve yavaş çekim efektleri yaratabilirsiniz.

64-bit Mimarisi

iOS şimdi daha akıllı multitasking, AirDrop ve Denetim Merkezi gibi özellikleriyle daha da kolay kullanım sağlıyor. Üstelik iPhone 5s'in 64-bit mimarisi için özel olarak geliştirildi.

A7 Çip

64-bit masaüstü sınıfı mimarisiyle A7 çip, 2 kata kadardaha hızlı performans sunar. 1M7 yardımcı işlemci ise hareket algılayıcılarının görevlerini üstlenerek pil ömründen tasarruf sağlar.

iCloud

Müziğinizi, fotoğraflarınızı, takvimlerinizi, kişilerinizi, belgelerinizi ve daha fazlasını saklıyor ve bütün cihazlarınızdaki içerikleriniz için paylaşım ve erişim olanağı sunuyor.

Ultra hızlı kablosuz bağlantı

iPhone her zamankinden daha fazla kablosuz bağlantıyı destekliyor. Dolayısıyla artık iPhone kullanıcıları dünyanın daha fazla yerinde hızlı indirme deneyimini yaşayabilir.

iPhone 5s renk seçenekleri zaman içinde değişebilir. 1 Önceki modeller ile kıyaslanmıştır. Data paketi gereklidir. Diğer ülke detayları için ilgili operatore başvurunuz. Bağlantı hızı çevre şartlarına göre değişebilir. 3 Kılıf ayrıca satılır. TM ve © 2013 Apple Inc. Her hakkı saklıdır.

Resimleri

Yukarı