Demirler Elektronik

Turkcell T70

 
 
4.5G Hızını T70 ile Yakalayın 

Yeni nesil, hızlı ve özgür internetin kapılarını açan T70, 4.5G desteği ile saniyede 150 Mbps’ye kadar veri indirme hızı, saniyede 50Mbps’ye kadar veri yükleme hızı sunuyor.

Güçlü Performans

T70, 2 GB RAM’i ve 4 çekirdekli işlemcisiyle oyun ve uygulamalarda aynı anda kesintisiz bir hız deneyimi sunuyor.

Sevdiğiniz Büyük Ekran

Turkcell T70’in 5.2 inçlik HD ekranı ve 1280 x 720 çözünürlüğü ile eşsiz ekran deneyimini yaşayın.

Kamera

Turkcell T70’in 5MP ön kamerası ve sesli komutla “selfie” çekme özelliğiyle en güzel anılarınızı biriktirin. 8MP arka kamerası, otomatik netlemesi HD video kayıt özelliğiyle anılarınızı canlandırın.

Kullanımı Çok Daha Kolay

Akıllı telefon kullanmak “kolay kullanım modu” ile çok daha kolay. T70’inizde hazır gelen, müşteri kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kolay kullanım modunu deneyimleyin.


Size Özel Servisler ve Uygulamalar

T70 kullanıcılarına özel 36 ay boyunca tanımlanan aylık 5 GB’lık BİP paketi ile tüm sesli ve görüntülü konuşmalarınızı ücretsiz yaparken, daha çok fotoğraf ve video çekebilmeniz için akıllı depodan 50 GB ek hafızayı da ücretsiz kullanacaksınız. 

4.5 deneyiminin keyfini daha rahat yaşayın. Ayda ek 1 GB internet paketi, akıllı telefonunuzu birer televizyona dönüştürecek Turkcell TV+ ve sınırsız müzik deneyimini yaşayacağınız fizy Müzik üyeliğide 3 ay boyunca ücretsiz sunulacak.

Resimleri

Yukarı