Demirler Elektronik

LG G5

Metal Tasarım

Avucunuzdaki güzellik. Metal ve cam kesintisiz biçimde, anten boÅŸluÄŸu olmadan birleÅŸiyor. Ä°konik sadeliÄŸin şık tasarımı birçok zengin renk seçeneÄŸiyle geliyor. Bu benzersiz konforu ve uyumu hissetmek için dokunmanız gerek.

Modüler Tip

Serbestlik. DeÄŸiÅŸtirilebilir modül ve kaydırılarak çıkarılan batarya sınırsız birçok opsiyon saÄŸlar.

GeniÅŸ Açılı Lensler

Büyük resmi yakalayın! Gözleriniz çok daha fazlasını görüyor, bu kamera ise neredeyse 135 derece açıyı yakalayabiliyor. GeniÅŸ gökyüzünü, bir stadyum konserinin tamamını ya da tüm sahili, yani gözlerinizin görebileceÄŸinden de fazlasını ekrana sığdırın.

Zoom In ve Zoom Out ÖzelliÄŸi

Sınırları Zorlayın! Bir akıllı telefonda ilk kez ultra geniÅŸ (0.5X) zoom out kapasitesi. Çok dar bir açıdan çok geniÅŸ bir sahneye kadar tüm alanı sadece parmaklarınızla ekranı yakınlaÅŸtırıp uzaklaÅŸtırarak yakalayın, fotoÄŸraf ve videolarınızı çekin. Tüm bunlar için sadece bir ufak hareket yeterli.

Ä°ki FotoÄŸraf Bir Arada

FotoÄŸraf kendisinin çerçevesidir. Hem standart hem geniÅŸ açılı fotoÄŸrafı aynı anda çekin. 4 farklı arkaplan efektiyle resminizin merkezini öne çıkarın: Balık gözü, S&B, Vinyet, Bulanık lens. Paylaşımlarınız ve yüklemeleriniz eskisinden daha fazla beÄŸenilecek.

Gün Işığı Modu

Farklı bir "GüneÅŸ" ekranı. GüneÅŸ parlamaya baÅŸladığında, ekranda parlar. Böylece, geliÅŸtirilmiÅŸ IPS Kuantum ekran dış mekandaki parlak gün ışığında bile daha parlak, daha yoÄŸun ve daha net hale gelir.

Her Zaman Açık Ekran

Kilidi açmak gereÄŸi duymadan istediÄŸiniz her bilgiye sahip olun. Oyun asla durmaz, o da öyle.

LG ArkadaÅŸlar Yöneticisi

Hepsi bir arada. LG Oyun ArkadaÅŸları Yöneticisi ile LG G5 sahip olduÄŸunuz bütün LG cihazları grubunu kontrol edebilir, oynatabilir ve onlarla iletiÅŸime geçebilir.

 

Resimleri

Yukarı