Demirler Elektronik

Turkcell T70

 
 
4.5G Hızını T70 ile Yakalayın 

Yeni nesil, hızlı ve özgür internetin kapılarını açan T70, 4.5G desteÄŸi ile saniyede 150 Mbps’ye kadar veri indirme hızı, saniyede 50Mbps’ye kadar veri yükleme hızı sunuyor.

Güçlü Performans

T70, 2 GB RAM’i ve 4 çekirdekli iÅŸlemcisiyle oyun ve uygulamalarda aynı anda kesintisiz bir hız deneyimi sunuyor.

SevdiÄŸiniz Büyük Ekran

Turkcell T70’in 5.2 inçlik HD ekranı ve 1280 x 720 çözünürlüÄŸü ile eÅŸsiz ekran deneyimini yaÅŸayın.

Kamera

Turkcell T70’in 5MP ön kamerası ve sesli komutla “selfie” çekme özelliÄŸiyle en güzel anılarınızı biriktirin. 8MP arka kamerası, otomatik netlemesi HD video kayıt özelliÄŸiyle anılarınızı canlandırın.

Kullanımı Çok Daha Kolay

Akıllı telefon kullanmak “kolay kullanım modu” ile çok daha kolay. T70’inizde hazır gelen, müÅŸteri kullanım ihtiyaçlarına göre tasarlanmış kolay kullanım modunu deneyimleyin.


Size Özel Servisler ve Uygulamalar

T70 kullanıcılarına özel 36 ay boyunca tanımlanan aylık 5 GB’lık BÄ°P paketi ile tüm sesli ve görüntülü konuÅŸmalarınızı ücretsiz yaparken, daha çok fotoÄŸraf ve video çekebilmeniz için akıllı depodan 50 GB ek hafızayı da ücretsiz kullanacaksınız. 

4.5 deneyiminin keyfini daha rahat yaÅŸayın. Ayda ek 1 GB internet paketi, akıllı telefonunuzu birer televizyona dönüÅŸtürecek Turkcell TV+ ve sınırsız müzik deneyimini yaÅŸayacağınız fizy Müzik üyeliÄŸide 3 ay boyunca ücretsiz sunulacak.

Resimleri

Yukarı